Оголошення війни: Шустер подає в суд на Коломойського

 

Телеведучий Савік Шустер анонсував подачу судового позову проти олігарха та власника каналу «1+1» Ігоря Коломойського.

Про це журналіст заявив в ефірі токшоу «Свобода слова Савіка Шустера», - повідомляє PRпортал.

За його словами, позов стосуватиметься «захисту честі та гідності і моєї професійної придатності». Телеведучий нагадав, що «плюси» у 2015 році зняли з прямого ефіру його ток-шоу за дві хвилини до початку.

В інтерв'ю Українській правді Ігор Коломойський заявив, що причиною цього стало те, то Шустер брав гроші з гостей за участь в програмі.

«Зробив одну передачу, а на другій спалився. Взяв гроші. Умова була, що він не повинен брати гроші ні з кого… У якихось мерів взяв… Причому одного ми підсунули спеціально, щоб перевірити на вошивість… Ось така гниль. Ну домовилися, потиснули руки, все, як то кажуть… Ось тобі. Скільки ти хочеш за передачу? Стільки? Ось тобі за передачу, будь ласка. Тільки ти нічого більше ні з кого не збираєш. Ну це ж у нього була практика, запрошувати та забирати за це гроші. Ну все, там із трьох мерів взяв, два або три рази, з двох або з трьох… Там була передача, мерів щось запрошували, там була якась історія… не великих міст, не великих мерів. Так, він злупив по два по 50 тисяч або три по 50 тисяч. Один із них був наш», — заявив Коломойський.

 Під час програми Савік Шустер включив по телефону в ефір мера Тернополя Сергія Надала та тдішнього мера Чернігова Олександра Соколова, котрі заперечили факт надання грошей за участь у програмі 

Наприкінці програми в студію подзвонив Ігор Коломойський. Він повідомив, що готовий судитися з Шустером.

«Тільки не лякайте мене судами. Де будемо судитися? В Італії чи Україні?», - запитав Коломойський.

У відповідь на це Савік Шустер відповів «це ми вирішимо». 

Бізнесмен звинуватив Шустера в тому, що він винен йому 2,3 мільйона доларів за програми, які студія ведучого не випустила в 2015 році. Коломойський назвав Шустера «модератором» і також поцікавився, як поживає Ринат Ахметов.

Шустер заявив також, що після того, як одну з програм зняли з ефіру 1+1, студія продовжила передавати сигнал каналу.

Фотографію контракту опублікувала журналістка Соня Кошкіна.


Контракт Шустера з «1+1», фото: Соня Кошкіна

"Верніть мені аванс 2,3 млн доларів за 10 програми", повторював в ефірі Ігор Коломойський. 

На що Савік Шустер відповів: "Верніть державі 153 мільярдів гривень" маючи на увазі збитки завдані під час націоналізації ПриватБанку 

Загалом з'ясування стосунків та словесна перепалка продовжилося у прямому ефірі. "Це оголошення війни", - вважає телеграм-канал Путч.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (1)

  • Сергей

    8 месяцев 2 недели назад
    Савик подал в суд и правильно сделал. Олигарх уже совсем распоясался. Распространяет ложь. В эфире мэры сами подтвердили, что не давали денег. Если бы давали, навряд ли бы согласились участвовать в передаче. Есть запись на канале shuteronline.

Leave a comment