Офіс президента вмовив телеканали Медведчука не транслювати негатив по Кличку – журналіст

Група телеканалів народного депутата Віктора Медведчука поставила «блок» на негативне згадування прізвища мера Києва Віталія Кличка у своїх матеріалах.

Зроблено це було на прохання Офісу президента. Таку інформацію озвучила журналіст і блогер Яніна Соколовська на своїй сторінці Facebook. «До групи Медведчука відносять «112-Україна», «Newsone» і «ZiK». І не можна не звернути увагу, що опозиційні телеканали раніше жорстко критикували Віталія Кличка. Але ближче до місцевих виборів градус критики різко спав.

Тепер здогадуємося, чому», – написала Соколовська. Вона навела інформацію відомого Telegram-каналу «Темний Лицар» щодо блоку Кличка на ЗМІ Медведчука. «Вибори у Києві набувають нових фарб, група каналів Медведчука на прохання Офісу президента, поставила блок на прізвище «Кличко», більше ми там не побачимо викриттів про факти корупції, пов'язаних з боксером. Яких тобі ще підтверджень не вистачає? Кличко – це кандидат від влади на посаду мера Києва», – написав з цього приводу «Темний Лицар».

За словами журналістки, за такий хід Офісу президента можна тільки «поаплодувати»: перетворили своїх ворогів у друзів «легким рухом руки». «Навіть цікаво, які застосовувалися аргументи? Соромлюся припустити. Цікава виходить картина, якщо згадати, за що критикували Кличка ті ж канали», – заявила блогер, навівши список претензій до мера столиці: Недобудований Подільсько-Воскресенський міст і метро на Троєщину. На нього виділили близько 7 млрд гривень, які осіли в кишенях екс-депутата Київради Дениса Комарницького (в Києві його зараз називають «смотрящим»).

Недореконструйований Шулявський міст, тендер на який Кличко віддав фірмам скандального Микитася. До речі, сьогодні з'явилася інформація, що міст вже «втомлюється» через те, що на одній з ділянок конструкції забули зробити зливостоки. Недороблений фрагмент Окружної дороги в районі Оболоні, на який, до речі, теж фірма Комарницького отримала більше мільярда гривень.

«А також убиті двори та дороги (особливо в спальних р-нах), постійно рвуться труби водопроводу, опалення і каналізації, пробки хаотична забудова і т. д. і т. п. Як бачите – критикувати є за що. Але на каналах медіагрупи Медведчука ми про це більше не почуємо, спасибі Офісу президента», – підсумувала Яніна Соколовська.

 

Источник: 
PRпортал