Обов’язкові для перегляду топові серіали Netflix

Найвідоміших медійних компаній Нетфлікс щороку витрачає близько 8 мільярдів доларів на виробництво якісного та цікавого відео контенту, що дозволило їй “прикувати” до екранів мільйони людей по всьому світу. 

Які роботи варто переглянути цієї осені?

Блискучі релізи Нетфлікс відтіснили комп’ютерні ігри, азартні розваги в онлайн казино (наприклад, Elslotswin) та інші віртуальні розваги на другий план. Шанувальники якісних та цікавих серіалів знову повернулись до телевізорів. Ось стрічки варті їхньої уваги:

- «Дуже дивні справи» / Stranger Things (2016 – ...). Фільм обов'язково сподобається тим, хто любить закручені містичні історії та естетику 80-х. Головні події розгортаються в глухому  штаті Індіана, де таємниче зник маленький хлопчик, а група вразливих підлітків вирушає на його пошуки. 

- «Неймовірне» / Unbelievable (2019). Журналісти Кен Армстронг та Крістіан Міллер випустили статтю, в якій розповіли про жертву зґвалтування Марі Адлер. У її історію не повірили слідчі, близькі, а суспільство почало цькувати нещасну дівчину, звинувачуючи в обмані. За це вони отримали Пулітцерівську премію, а через три роки Ліза Холоденко зняла на основі статті несамовитий міні-серіал про процес руйнування психіки жертв насильства і бюрократичне пекло, з яким доводиться стикатися слідчим заради справедливості.

-«Чорне дзеркало» / «Black Mirror» (2011 – ...). Картина розповідає про небезпеки, що  чатують в «дивному новому світі» цифрового майбутнього.

- «Темрява» / Dark. Сюжет розгортається у забутому богом провінційному селищі, по сусідству знаходиться загадкова АЕС, раптом починають пропадати діти. 

- «Тринадцять причин чому» / 13 Reasons Why. Шоураннери запустили цей провокаційний, подекуди просто шокуючий проект аби звернути увагу громадськості до проблеми підліткового суїциду. На прикладі головної героїні, 17-річної Ханни Бейкер, яка перед самогубством записала докладний аудіоденник із тринадцяти частин, автори досліджують крихкий внутрішній світ тінейджерів та причини, які їх підштовхують до останньої межі. 

Улюблені фільми для дорослих

- «Картковий будиночок» / «House of Cards» (2013 – 2018). Похмура політична сага з Кевіном Спейсі в ролі сірого кардинала Білого дому занурює глядачів у світ підкилимних інтриг у найвищих ешелонах влади.

- «Статеве виховання» / Sex education (2019 –....) Дотепний, чесний та прогресивний серіал, який не боїться відкрито говорити на найнезручніші та найскладніші теми — від пошуку своєї сексуальної ідентичності до венеричних захворювань та фетишів. Без жодного моралізування та закоренілих стереотипів. А ще тут чудовий гумор, завзятий саундтрек, талановиті молоді актори і приголомшлива Джилліан Андерсон у ролі проникливого секс-терапевта.

- «Нарко» / «Narcos» (2015 – 2017). Це гідна відповідь на серіал «На всі тяжкі» — майже документальний трилер про становлення кокаїнової імперії Пабло Ескобара, одного з найвпливовіших злочинців XX століття, який залишив помітний слід у кримінальному світі завдяки своїй безмежній жорстокості.

 

Источник: 
PRпортал