"Обіцяв боротися з такими, як ви". Нардеп від "Слуги народу" висварив колегу з фракції за кнопкодавство

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Куницький просто під час засідання Верховної Ради насварив колегу Сергія Литвиненка за кнопкодавство.

Литвиненко проголосував за свого колегу - депутата-мажоритарника від "Слуги народу" Олександра Скічка, місце якого було поруч.

Куницький вирішив висловити своє невдоволення Литвиненку і зняв своє спілкування з ним на відео. Литвиненко спочатку не зрозумів, що перед ним – його колега по фракції: "Я вибачаюся. Я не знаю, з ким ви говорите". 

Куницький у відповідь представився і висловив обурення через голосування двома кнопками: "Ви розумієте, що я особисто обіцяв своїм виборцям боротися з такими людьми, як ви".

У відповідь Литвиненко сказав, що хвилювався, і знав, як саме хотів би проголосувати Скічко: "Ми були змушені. Ми хотіли, щоб більшість мала бути. Я переживав за це. Ми спілкувалися з ним. Він сказав, що думка така сама".

Нагадаємо, у новій Верховній Раді вже зафіксували три факти "кнопкодавства" нардепів за колег, двоє нардепів були від "Слуги народу". Після активного розголосу в ЗМІ на це звернуло увагу керівництво парламенту. Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук пообіцяв направити до комітету з питань Регламенту своє звернення з вимогою розібратись у цих випадках. 

Источник: 
PRпортал