Німецьке видання презентувало серію книг про найінтимніші частини тіла

Видавництво книг про мистецтво TASCHEN перевернуло сторінку скромності та відкриває людську форму у всій її красі завдяки серії «Частини тіла». Ця колекція, призначена лише для дорослих, складається з шести томів, кожен з яких присвячений окремому аспекту тілесної краси.

Збірки «Велика книга грудей», «Ще більше книга грудей», «Книга великих сідниць», «Велика книга ніг», «Велика книга піхви» та «Книга великого пеніса» мають на меті відзначити природні, оголені чудеса, які зачаровують культури по всьому світу.

Коли «Велика книга грудей» з’явилася на полицях книгарень у 2006 році, вона швидко стала бестселером, її сторінки заповнили оголені моделі золотих десятиліть 50-70-х років, серед яких були Джоан Брінкман і Вірджинія Белл. Здавалося, читачі хотіли більше, ніж просто фотографій; вони жадали історій, бекграундів і глибшого зв’язку з цими жінками — особистого зазирнути в їхнє життя, що ховається за картинкою.
 

Нещодавно опублікована «Ще більше книга грудей» відповідає на це бажання. Це видання не лише знайомить з новими фотографіями, але й занурює в особисті профілі кожної моделі, задовольняючи читацьку цікавість. Оспівування пишної краси не зупиняється на минулому: книга також висвітлює 12 сучасних моделей, які переосмислюють естетику пишних грудей: від Надін Янсен до Хітомі Танаки.

Але навіщо зупинятися на грудях? Видання запропонувало документацію інших частин тіла, які привертають увагу. Наприклад, «Книга великого пеніса» заглиблюється в історичне та культурне захоплення розмірами, представляючи колекцію з понад 400 фотографій, включаючи знімки відомого порноактора Джона Холмса.

 

«Велика книга ніг» проводить читачів від перших бурлеск-шоу до нейлонової одержимості 40-х і журналів про ноги 60-х років. Тим часом, «Велика книга піхви» знімає стигму і прославляє вагіну за допомогою фотографій, що охоплюють століття, у поєднанні з розповідями, які простежують її складну культурну історію.

Завершує колекцію, буквально, «Книга великих сідниць», з різноманітними жіночими сідницями у поєднанні з відвертими інтерв’ю та сучасними моделями.

Источник: 
PRпортал