"Ніхто не був таким суворим": Трамп заявив, що Росія не хоче бачити його наступним президентом США

Президент США Дональд Трамп заперечив інформацію про те, що Росія намагається "очорнити" його конкурента на президентських виборах Джо Байдена.

Про це повідомляє The Hill із посланням на брифінг голови держави від п'ятниці, 7 серпня.

Він заявив, що притримувався жорсткої політики щодо Москви під час свого перебування у Білому домі.

"Я думаю, що останньою людиною, яку Росія хоче бачити на посаді, є Дональд Трамп, тому що ніхто ніколи не був більш суворим з Росією, аніж я", - заявив очільник Штатів.

У відповідь на запитання щодо заяви директора Національного центру контррозвідки і безпеки США Вільяма Еваніни про те, що РФ нібито намагається завадити Байдену обійняти президентську посаду, Трамп відповів, що йому "все одно, хто і що говорить". 

Нагадаємо, що, за словами Еваніни, Китай, Росія та Іран становлять загрозу для президентських перегонів у США, оскільки намагаються "змінити переваги та перспективи виборців", створити конфлікт та підірвати довіру американців до "демократичного процесу".

Так, Китай нібито не хоче, аби діючий президент США Дональд Трамп пішов на другий термін, тому що вважає його "непередбачуваним", а от Росія намагається "очорнити" Байдена через його прихильність до України та суперників президента РФ Володимира Путіна. 

Источник: 
PRпортал