Невзоров показав в ефірі українські паспорти

Російський публіцист та блогер Олександр Невзоров в ефірі свого ютуб-проєкту «Невзоровские среды» 22 червня продемонстрував два українські закордонні паспорти  ймовірно, натякаючи, що вони належать йому та його дружині.

 

Більше інформації блогер не надав, сказавши лише, що «ось ще надзвичайно важливе». Він не розкривав паспорти, тому невідомо, кому саме вони належать.

До цього в інтерв'ю The Insider Невзоров розповів, що рішення про надання йому громадянства було нібито спільним з українською владою. Він перелічив кількість своїх підписників у соцмережах і додав, що «зрозумілою була зацікавленість української влади» в ньому.

«Це було спільне рішення, воно виникло ще до серії грандіозних військових перемог України, коли ще все було дуже невизначено, коли незрозуміло було хто кого і наскільки ніж близько до кадика. Навіщо їм це було треба – я досі не розумію, я б боровся з путінізмом і без українського паспорта», – додав блогер.

На пряме запитання, яка сторона перша виступила з ініціативою щодо надання громадянства, Невзоров не відповів: «Не бачу необхідності обговорювати. Це все дуже делікатна процедура. Навіщо робити це публічно, якщо сам Зеленський проводив цей указ як закритий».

Водночас він похвалив радника голови МВС Антона Геращенка, не уточнивши його ролі в отриманні паспорта.

Источник: 
PRпортал