Нетаньяху прибрав з обкладинки в Twitter спільне фото з Трампом

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху на тлі політичного скандалу навколо президента США Дональда Трампа видалив спільну фотографію з ним, яку довгий час використовував як обкладинку для свого облікового запису в Twitter, повідомляє Reuters.

Агентство зазначає, що тривалий час в шапці офіційного акаунта ізраїльського лідера стояло фото з президентом США - свого роду символ дружби між політиками. На час Хануки фотографію змінило тематичне зображення. Після свята Нетаньяху знову поставив спільне фото з Трампом, але вже в компанії іноземних міністрів ОАЕ та Бахрейну. Вранці вівторка Трамп знову зник зі сторінки ізраїльського прем'єра: на обкладинці офіційного акаунта Нетаньяху тепер опублікований знімок, на якому політик робить щеплення від коронавірусу.

На сторінці Нетаньяху не наводиться жодних пояснень зникнення Трампа з його Twitter-акаунта. Агентство пояснює такий крок спробою Нетаньяху дистанціюватися від колись найближчого союзника, якому загрожує імпічмент через заворушення в Капітолії минулого тижня.

Раніше повідомлялося, що Трампа забанили більше десятка соцмереж і платформ. Зокрема, Трамп отримав бан у Facebook, Twitter, Google, Spotify, Snapchat, Instagram, Shopify, Reddit, Twitch, YouTube, TikTok і Pinterest.

Источник: 
PRпортал