Навальний опублікував розслідування "Хто замовив Голунова" про співробітника ФСБ

Російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував розслідування про підполковника ФСБ Марата Медоєва. За словами Навального, він міг замовити справу журналіста "Медузи" Івана Голунова.

Голунов готував матеріал, у якому згадував прізвища Медоєва і глави управління, генерал-полковника Олексія Дорофєєва. Саме з Медоєвим у Голунова був конфлікт, стверджує опозиційний політик.

"Перший факт про підполковника ФСБ Марата Медоєва сильно спрощує нам роботу. Він не просто чекіст, а нащадок чекістів. Його батько, Ігор Башеровіч Медоєв, служив, а ймовірно, і продовжує служити, у ФСБ", - каже він.

У розслідуванні Навальний повідомив, що Мадоєв має у власності нерухомість, яку оцінюють у сотні мільйонів рублів. Його батько власник 200-метрової квартиру "в одному з найбільш елітних і найпомпезніших житлових комплексів Москви" - в "Італійському Кварталі" вартістю 200 мільйонів рублів. Крім того, родина має дві квартири по 100 квадратних метрів, кожна з яких вартує 30 мільйонів рублівю.

Навальний також повідомив, що також у власності дружини Медоєва двоповерхова квартира площею 180 квадратних метрів за 80 мільйонів рублів. Крім того, родині належить нежитлове приміщення площею 948 квадратних метрів, яке здають в оренду за два мільйони рублів у місяць.

Родина також має автопарк. Він складається зшести мотоциклів, трьох Range Rover, двох Audi Q7, Porsche Cayenne, Lexus і трьох автомобілів Mercedes різних класів. За словами навального, БМW Х5 підполковник Марат Медоєв в 2017 році продав Большаковe Валерію. Саме людина з таким іменем працює начальником відділення в похоронному ГУП "Ритуал".

"Журналіст Голунов вважає, що підкидання йому наркотиків організував фсбшниками Медоєв, кришують похоронну мафію. Фсбшниками Медоєв цієї самої "похоронної мафії", про яку Голунов готував розслідування, продає свій 6-річний БМВ. Чи можна після такого заперечувати наявність міцних неформальних зв'язків між ГУП "Ритуал" ("похоронної мафією") і підполковником ФСБ Медоєвим?", - канстатує Навальний.

Нагадаємо, журналіст видання Meduza Іван Голунов був затриманий 6 червня в центрі Москви. Поліція стверджує, що у нього, а також в його квартирі були виявлені наркотики, які нібито призначалися для збуту. Сам Голунов провину заперечує і стверджує, що наркотики йому підкинули. Звинувачення в незаконному виробництві, збуті або пересилання наркотичних засобів журналісту висунули 8 червня. У той же день Нікулінський районний суд Москви ухвалив рішення про його домашній арешт на два місяці. 

Источник: 
PRпортал