Народний депутат Юрій Бублик не виконав більшість своїх обіцянок

З 83 обіцянок народний депутат України Юрій Бублик обраний по 145 виборчому округу не виконав 30, виконав лише 26, ще 27 у процесі виконання. Як стверджує аналітичний портал «Слово і діло» не виконані обіцянки складають 36%, а виконаних лише 31%.

Серед невиконаних заяв - це обіцянка проголосувати за будь-яку дату інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського. Також Юрій Бублик не дотримався слова і не голосував за скасування депутатської недоторканності та не домігся ухвалення закону про імпічмент Президентові. Серед невиконаних обіцянок також скасування пенсійної реформи і запровадження механізму відкликання громадами депутатів та чиновників, котрі не виконали своїх обіцянок.

Політтехнолог, директор агенства Communication group, Володимир Манько обіцянки Юрія Бублика назвав «порожніми».

«27 липня 2017 року на одному з ефірів депутат Бублик пообіцяв завжди підтримувати зняття депутатської недоторканості. В результаті не всі відповідні внесення генпрокурора в Раду підтримувались ним. В своїй програмі пан Бублик обіцяв започаткувати перехід до накопичувальної пенсійної системи. Не започаткував. А ще в своїй програмі він обіцяв: ввести режим воєнного стану – не ввів; позбавляти громадянства за антиукраїнську діяльність – не позбавив; знизити ціни на товари першої необхідності – не знизив», - стверджує експерт.

Натомість він звернув увагу, що серед виконаних обіцянок є запровадження безвізового режиму з ЄС. Втім, цю обіцняку, за словами Володимира Манька, виконав Президент Петро Порошенко.

Источник: 
PRпортал