Нардепів-прогульників оштрафували на 30 млн за рік

Із зарплати народних депутатів-прогульників у минулому році відняли понад 30 млн грн, які повернули до держбюджету. Про це повідомив голова підкомітету з питань Регламенту Верховної Ради Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Павло Фролов в ефірі телеканалу Україна 24.
 
 
Він нагадав, що, починаючи з поточного скликання парламенту, діють істотні штрафи для тих депутатів, які не ходять на роботу або не відвідують засідань комітету.
 
"Якщо відсоток голосувань за місяць депутата менше, ніж 70%, то депутат не отримує 42 тис. грн депутатських. Таким чином вже, наприклад, минулого року, приблизно, понад 30 млн грн зекономлено і повернуто в бюджет", - розповів Фролов, додавши, що раніше такої практики не було.
 
Раніше Комітет виборців України назвав головних "прогульників" року в Раді. Незважаючи на карантин, основні тенденції збереглися.
 
Також в КВУ підрахували нардепів, які відвідали всі засідання парламенту в грудні. При цьому 20 народних обранців за місяць жодного разу не з'явилися в Раду.
Источник: 
PRпортал