Надя Савченко здивувала: нап’ялила паранджу та висловилася про “опіум”для народу

Колишня нардепка вважає, що імперії будуються і кріпнуть, роблячи ставку на значущість церкви в державі.Надя Савченко здивувала: нап’ялила паранджу та висловилася про “опіум”для народу

Світлинами екснардепка похвалилася у Facebook. На них видно, що зараз Савченко перебуває у Стамбулі, де відвідує основні головні мечеті міста.

На всіх фото Надя Савченко одягнена у традиційну для ісламських країн довгу закриту сукню та нікаб – головний  мусульманський жіночий головний убір, що закриває обличчя, з вузьким прорізом для очей. На деяких фото Савченко з відкритим лицем.

До фото зі Стамбулу експолітик додала допис про релігію та її вплив у світі. 

“Імперії будуються і кріпнуть, роблячи ставку на значущість церкви в державі, та об’єднують людей навколо моральних принципів релігії, а вже потім нарощують економіку завдяки прагненням покірного і згуртованого народу. Коли імперії хочуть відновитися, після занепаду перше на що вони роблять ставку, це, знову ж таки, релігія, як об’єднуючий фактор для однотипної моралі людей і фактор національної ідеї для народу і держави. Із останніх прикладів – Росія, Талібан, Туреччина, ІДІЛ”, – зокрема написала Савченко.

Источник: 
PRпортал