Надіслати листівку на фронт: у відділеннях Нової пошти можна привітати військових

Третього жовтня в межах «Нова пошта напівмарафон. Київ» Леонід Остальцев подолав «Найважчий забіг» у військовому спорядженні вагою понад 30 кілограмів. Ветеран АТО присвятив свій вчинок українським захисникам та захисницям із вдячністю за їхню службу.

Нова пошта закликає долучитись до подяки військовим. З 11 до 15 жовтня у відділеннях компанії можна підписати та безоплатно відправити листівку на фронт. А або ж зробити це онлайн до 7 листопада на сайті myrunforlife.org.

«Пробігши десять кілометрів у військовій амуніції, я почув та прочитав багато теплих слів подяки. Мені приємно, але дуже хочеться, щоб їх також отримали хлопці й дівчата на фронті,  говорить Леонід Остальцев. — Дуже важливо пам’ятати про тих, хто зараз на війні захищає нас. Важливо сказати, що ми чекаємо на їхнє повернення додому».

Щоб відправити листівку, потрібно: 

  1. Прийти у найближче відділення Нової пошти з 11 по 15 жовтня включно. 

  2. Взяти листівку на стійці оператора.

  3. Написати побажання військовим.

  4. Вказати своє ім’я та місто.

  5. Передати листівку оператору для безоплатного відправлення. 

Усі підписані листівки будуть надіслані у найближчі до лінії розмежування відділення Нової пошти. Їхнє доставлення можливе завдяки «Гуманітарній пошті України» ― проєкту, в межах якого волонтерські організації безоплатно передають на схід вантажі для військових. З відділень листівки заберуть представники фондів допомоги українським військовим, щоб передати у підрозділи по всій лінії фронту. 

«Нова пошта підтримує українську армію з початку збройної агресії Російської Федерації. Необхідні речі на фронт доставляє «Гуманітарна пошта» з 2014 року. За цей час передано понад 19 000 тонн гуманітарної допомоги, розповідає директорка з управління репутацією та маркетингом Нової пошти Олена Плахова. — Окрім матеріальної підтримки, наші військові також потребують простих слів подяки. Для них вони означають значно більше, ніж можна подумати: листівка це звістка про те, що ми віримо у перемогу і чекаємо військових додому. Безкоштовно надіслати листівку можна у відділеннях Нової пошти й привітати військових з Днем захисників та захисниць України, який відзначають 14 жовтня».

Источник: 
PRпортал