На вимогу Періс Гілтон на Закарпатті будується вертолітний майданчик - ЗМІ

Ще влітку з‘явилася інформація про те, що американська світська левиця Періс Гілтон планує стати власницею курорту на Закарпатті, однак наразі стало відомо, що зірка вже навіть розпочала будівництво вертолітного майданчика на території елітного комплексу "Деренівська Купіль".

Як стало відомо, це була одна із умов угоди з боку Періс.

Так, за повідомленням LifeStyle 24, наприкінці вересня у комплексі почалося будівництво вертолітного майданчика, під яким буде дворівневий паркінг, майданчика для проведення масштабних культурно-масових заходів, а також додаткових автостоянок на прилеглих територіях.

Також повідомляється, що стартували роботи і з внутрішнього оздоблення 5-зіркового готелю, відкриття якого заплановане на 2020 рік.

Судячи з капітального будівництва, угода може бути закрита не раніше весни 2020 року. А вже наступного року Періс Гілтон планує організувати в Україні представницький міжнародний конкурс краси. Як місце проведення розглядається як Київ, так і "Деренівська Купіль", яка розташована в урочищі Деренівка. 

Особливістю комплексу став дендопарк із колекцією із п'яти тисяч насаджень.

Зауважимо, що курорт в Закарпатті не єдина інвестиція, яку Гілтон запланувала зробити в Україні. Світська левиця також вирішила придбати резиденцію в Києві. Свій вибір Періс зупинила на елітному житловому комплексі, розташованому на Липках, вартістю понад 4,5 мільйона доларів.

Нагадаємо, навесні 2018 року Періс Гілтон разом зі своїм тодішнім бойфрендом Крісом Зілкою відвідала відкриття фешенебельного готелю у Львові. Ймовірно відтоді зірка і замислилася над покупкою нерухомості в Україні. 

Источник: 
PRпортал