На пшеничному полі під Києвом з'явилася гігантська фігура

Вперше в Україні експерти Національного Реєстру Рекордів України, зафіксували найбільшу фігуру на пшеничному полі, і це – пляшка довжиною 202 метри та шириною 57 метрів.

Одним з ключових напрямів реалізації українського зерна є виробництво натуральної зернової горілки. Щоб підтримати імідж української зернової горілки, комбайнери разом з представниками Національної  Горілчаної Компанії вирішили створити об’єкт у формі величезної пляшки. Сьогодні украінська горілка входить у топ-5 кращих у світі і виготовляється з кращого в світі  зерна.

5 комбайнів одночасно шляхом покосу створили величезну фігуру та встановили новий Національний рекорд України! Комбайнери присвятили арт-акцію закінченню сезону збирання врожаю та створенню кращої зернової горілки, яка входить у топ-5 у світі і виробляється з найякіснішого українського зерна!

 
 
 
 
 
Експерти представництва Книги Рекордів Гіннеса в Україні зафіксували величезний арт-об’єкт та вручили сертифікат комбайнерам та представникам українського горілчаного бренду HLIBNY DAR!
Источник: 
PRпортал