На пресконференцію Зеленського акредитували близько 70 ЗМІ, серед них Гордон та «канали Медведчука»

На пресконференцію президента України Володимира Зеленського акредитували близько 70 медіа. Про це «Детектору медіа» повідомила прессекретарка президента Юлія Мендель.

На захід акредитували іноземні видання – NBC, Bloomberg, BBC, DW, газета Wyborcza. Крім того, журналіст «Детектора медіа» з пресконференції говорить, що там присутні працівники «каналів Медведчука» – 112, NewsOne, ZIK, сайту Анатолія Шарія та особисто Дмитро Гордон.

«Ми обирали знакові та рейтингові медіа, керуючись тими принципами, які ми вивчали на європейському та американському досвіді. Нам довелося обирати, це був насправді дуже складний процес. <…> Ми вибирали, щоб це були представники різних ідеологічних платформ. У нас присутні медіа, які можна назвати опозиційними, та медіа, які, можливо, й не пишуть нічого хорошого. Серед телеканалів, радіо, онлайн та друкованих видань ми намагалися обрати представників абсолютно різних ідеологічних платформ», – розповіла прессекретарка президента.

Вона не змогла назвати кількість ЗМІ, яким відмовили. «Нам потрібно дотримуватися норм карантину. Кожного разу подаються сотні людей, цього разу було не менше», – уточнила пані Мендель.

Пресконференція орієнтовно триватиме 2,5 години.

«Минулого разу, коли було 14 годин, однаково залишися декілька журналістів, які не отримали відповіді на питання. Зацікавленість до президента настільки висока, що за один день надати відповіді на питання кожному журналісту не вийде. Ми сподіваємося, що зможемо дати відповіді на найзначущі питання, які хвилюють суспільство», – додала Юлія Мендель.

Пресконференція відбувається на галявині біля Маріїнського палацу, журналістів розсадили на стільцях на дистанції півтора метри одне від одного, щоб дотримуватися карантинних обмежень. 

Раніше Юлія Мендель у Facebook написала, що «жодних "теплих ванн" Володимиру Олександровичу не готували». 

Источник: 
PRпортал