Міністр Криклій ініціював звільнення скандальної заступниці Клітіної

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій внесе подання на засіданні Уряду щодо звільнення своєї заступниці Олександри Клітіної.

Про це йдеться у відеозверненні урядовця. 

"Я ухвалюю рішення як міністр інфраструктури про внесення подання на звільнення заступниці міністра з питань європейської інтеграції Олександри Клітіної з посади", - заявив міністр.

Глава Міністерства звернувся до правоохоронних органів перевірити викладену інформацію в одному з Telegram-каналів про можливу корупцію в "Укрзалізниці", щодо діяльності проєктного офісу "Спільно" тощо. 

"Я мав за результатами повернення Олександри Клітіної із відрядження, в якому вона була із народними депутатами у Нідерландах, відверту розмову. Я озвучив свою позицію, що в мене є підстави для того, щоб вважати, що вона не зовсім нормально як член команди себе повела. Ще раз повторюсь – це жодним чином не стосується тих сексистських закидів, які були в інфопросторі, тому що це просто небезпечно, якщо ми будемо реагувати на такі речі. Тому я запропонував їй за власним бажанням піти з посади. Пані Клітіна дала зрозуміти, що вона хоче розпочинати власну політичну кар’єру, хоче скористатися цією ситуацією і власне той весь фон і хайп, який створений навколо цієї ситуації, буде його використовувати для того, щоб боротися за цю посаду", - повідомив Криклій. 

Міністр вважає, що його заступниця мала звернутися до правоохоронних органів у випадку підозр у корупції. "Нагадую, якщо є зауваження до очільника Міністерства інфраструктури, тобто мене, то необхідно було зробити відповідні звернення до правоохоронних органів. Власне я не зовсім розумію, як можливо працювати в команді з таким міністром, до якого є зауваження. Тому заступник, логічно було б припустити, звільняється за власним бажанням, а не пробує через чатики з паном "Джокером" стати міністром", - заявив Криклій.

Нагадаємо, на опублікованому записі нібито розмови в одному з ресторанів Кривого Рогу між народними депутатами від провладної партії "Слуга народу" і керівником поліції Дніпропетровської області була озвучена інформація про те, що Олександра Клітіна потрапила на свою посаду "через ліжко", а не завдяки професіоналізму.

Згодом чиновниця спростувала цю інформацію і заявила, що "обожнює свою сім'ю". Це відбулося під час листування, яке було опубліковане у Telegram-каналі "Джокер". У цьому листуванні Клітіна негативно висловлюється щодо міністра та його заступників, а також фактично погодилась на фейкову пропозицію самій очолити Міністерство інфраструктури. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/ministr-krikliy-zayaviv-pro-zvilnennya-skandalno...

Источник: 
PRпортал