«Ми просто вбиваємо одне одного»: кореспондентка CNN розплакалася під час репортажу про епідемію COVID-19

Кореспондент американського телеканалу CNN Сара Сіднер на власні очі бачила горе сімей, у яких COVID-19 забрав рідних. Тому вона не змогла стримати емоції під час чергового репортажу.

 

Про це повідомляють #Букви.

У США зафіксовано понад 375 000 летальних випадків коронавірусу. Сіднер вела репортажі про епідемію у 10 різних лікарнях країни. Під час репортажу у вівторок, 12 січня, вона розповіла історію Джуліани Хіменес Сесми, каліфорнійки, яка втратила матір та вітчима через COVID-19.

Чоловік і жінка померли з різницею в 11 днів, і сім’я Сесми поховала їх на автомобільній стоянці. Сіднер запитала у Сесми: “Скільки людей захворіло?”. Жінка відповіла: “Ми всі”.

“Не дай статися цьому з тобою. Якщо ви по-справжньому любите своїх близьких, не дозвольте, щоб це сталося з вами. Продовжуйте вживати необхідних заходів. Вживайте додаткових заходів. Перебільшуйте з ними, якщо доведеться”, – сказала Сесма.

Після репортажу Сіднер відчула пригнічення та не змогла стримати свої емоції. 

“Бачити, як ці сім’ї повинні жити після всього, і відчувати той душевний біль, який охоплює стількох людей, насправді важко для сприйняття”, – сказала кореспондентка крізь сльози, а потім вибачилася.

Однак ведуча новин швидко її втішила й подякувала за репортаж. 

“Не треба просити вибачення. Ми спостерігали за вашими репортажами протягом усього цього жахливого року, й ми всі були вражені горем. Саро, ми всі цінуємо ту душу, яку ти вкладаєш у ці чудові репортажі щодня”, – сказала ведуча.

“Це просто ненормально. Ненормально те, що ми робимо одне з одним. Ці сім’ї не повинні цього переживати. Жодна сім’я не повинна цього переживати”, – сказала Сіднер.

Вона додала, що “ми просто вбиваємо один одного”. Також кореспондентка закликала всіх берегти один одного, а особливо медиків, поліціянтів та рятувальників, адже вони покликані допомагати людям.

 

 

 
 
Источник: 
PRпортал