"Ми не вони" - "слуга нороду" відповів Комітету виборців

У партії "Слуга народу" відреагували на заяву Комітету виборців України, що у  партії офіційно не працює жоден працівник і немає жодного партійного осередку.

«Слуга Народу» – це партія нових політиків. Ми існуємо не заради офісу, не тому, що комусь треба платити зарплату, тримати людей, які перекладають папірці. Ми існуємо заради ідей та українців, щоби допомагати їм, підтримувати. А робити це можна і без апарату водіїв чи прибиральниць", - написав у себе на фейсбук-сторінці народний депутат України, член Вищої ради партії «Слуга Народу» Олександр Качура

«Тому ми не здивовані черговим «аналізом» Комітету виборців. Бо це замовляють одні й ті ж самі люди, які втратили владу і будь-якою ціною хочуть повернути собі країну, яку багато років вважали своїм бізнесом», – говорить він.

За його словами, аналітичне та інформаційне забезпечення роботи наших депутатів здійснюють їхні помічники і Секретаріат фракції «Слуга Народу». Для цього не потрібно когось додатково наймати в партію.

Олександр Качура додав, що "закон про політичні партії передбачає, що осередки можуть створюватися і без статусу юрособи" і зазначив, що партійні осередки у "Слуги народу "зареєстровані абсолютно в усіх областях, у місті Київ і АРК .

"Тому ми не здивовані черговим «аналізом» Комітету виборців. Нас не дивували їхні заяви під час виборів і зараз ми не виключаємо, що це може бути черговим замовленням людей, які втратили владу і будь-якою ціною хочуть повернути собі країну, яку багато років вважали своїм бізнесом», - тнаписав Олександр Качука

Источник: 
PRпортал