Мера Полтави внесли до бази «Миротворця» через заяву про «братовбивчу війну»

Мера Полтави Олександра Мамая внесли до бази центру «Миротворець» через висловлювання щодо війни на сході України в ефірі телеканалу «Наш».

До бази «Миротворця» Мамая додали через «поширення кремлівської пропаганди, участь в актах гуманітарної агресії проти України та участь у пропагандистських заходах Росії проти України».

«Посібник терористів та російських окупантів. Поширення кремлівської пропаганди. Участь в актах гуманітарної агресії проти України. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України», – говориться на сайті «Миротворця».

Раніше Мамай в етері телеканалу «Наш» заявив, що на території України воюють «наддержави» – США та Росія, а Україна є «плацдармом», де «брат іде на брата».

«Дуже багато спілкуючись із мешканцями нашого міста, ще більше переконуюсь і сам особисто, і бачу позицію населення це, що стосується політики. Мені здається, що у нас сьогодні відбуваються бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави – це Сполучені Штати Америки і Росія. Дуже прикро, що іде брат на брата», – сказав Мамай.

Сайт «Миротворець» створений у 2014 році, він відомий збором даних про підозрюваних донбаських і кримських сепаратистів та іноземних громадян, що їх підтримують. Відповідну інформацію про цих осіб «Миротворець» публікує на своєму сайті в розділі «Чистилище».

Источник: 
PRпортал