Медіарадника з ОП дістала ботська армія Порошенка

Радник голови Офісу президента Андрія Єрмака з антикризових комунікацій Михайло Подоляк заперечує, що ОП використовує ботів в соцмережах.

Повідомляється у інтерв’ю Подоляка для "Радіо Свобода"

Подоляк також заперечив, що ОП не веде телеграм-каналів. Він додав, що йому для роботи не потрібна армія ботів. Проте, за його словами, може бути група 10-15% населення, які завжди "за будь-яку владу" і тому можуть висловлювати в соцмережах підтримку Зеленському і його команді.         

"Я вважаю, що Офіс президента повинен максимально дистанціюватися від будь-яких медійних майданчиків з точки зору володіння ними, не важливо формальних чи ні.

Мені не потрібно володіти майданчиком. Я вам дам краще інформацію. А ви вже подивитесь, потрібна вона вам чи ні… А якщо у мене буде два своїх медійних майданчика, то скажіть, що я отримую? Аудиторія ж не буде розвиватися в цих двох майданчика".

"Ботів немає. Ви не бачите проблему нашу? У нас досі є одна ботська армія – це Петра Олексійовича. Вона вже дістала всіх в соцмережах. Ці соцмережі неможливо побудувати як діалоговий майданчик".

Источник: 
PRпортал