«Медіа Група Україна»: Бойкот «Слуги народу» є реакцією на програму Шустера про «Вагнергейт»

Член Наглядової ради «Медіа Групи Україна» Дмитро Белянський назвав бойкот телеканалів «Україна» та «Україна 24» з боку партії «Слуга народу» відповіддю на програму «Свобода слова із Савіком Шустером», під час якої обговорювали «Вагнергейт».

Коментар Белянського «Детектору медіа» надала пресслужба медіагрупи.

«Спільна публічна заява частини депутатів "Слуги народу" щодо каналів "Україна" та "Україна 24" є формою відповіді на журналістські питання про "Вагнергейт", що прозвучали у програмі "Свобода слова із Савіком Шустером" 19 листопада.

Відмова влади представляти свою позицію в ефірі – автоматично означала, що ми отримаємо відповідь іншими способами. У цьому випадку це спроба очорнити репутацію каналів та їхніх співробітників. Ймовірно, така відповідь суттєво погіршить ситуацію зі свободою слова у нашій країні», – каже Белянський.

За словами Белянського, медіагрупа «працює у суворій відповідності до інтересів суспільства, суворо дотримуючись стандартів журналістики та принципів свободи слова».

«Ми не можемо замовчувати ні результатів міжнародного розслідування Bellingcat щодо спецоперації з "вагнерівців", ні теми офшорів президента України, ні інших резонансних розслідувань. Влада має право коментувати або відмовлятися від коментарів, але інформація, що становить суспільний інтерес, завжди буде опублікована.

Редакційна політика каналів "Україна" і "Україна 24" не змінювалася, не змінюється і не може змінюватися, оскільки цілком заснована на принципах свободи слова. Акціонер "Медіа Групи Україна" Рінат Ахметов не втручається у редакційну політику каналу "Україна 24", як й інших активів МГУ, і неодноразово відкрито заявляв про це. Він не втручався у неї раніше і я не можу собі уявити, щоб будь-які обставини могли переконати Ріната Леонідовича втрутитися у неї у майбутньому».

Белянський додав, що інформаційний канал «Україна 24» – це «канал різноманітних думок».

Источник: 
PRпортал