Маск повідомив, скільки ботів нарахував у Twitter

Американський бізнесмен, засновник компанії SpaceX та генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск 18 травня повідомив, що, за його підрахунками, 50% аккаунтів у соцмережі Twitter є ботами.
 

«Так... (перевіряю калькулятор). Їх удесятеро більше, ніж 5%», – сказав Маск.

Раніше Twitter казав, що в соцмережі лише 5% облікових записів є фальшивими. Після цього, Маск призупинив угоду про купівлю компанії. Він також заявив, що «угода не може просунутися далі», якщо Twitter не надасть доказів, що кількість ботів не перевищує 5% щоденних активних користувачів щомісячно протягом кварталу. На конференції в Маямі бізнесмен заявив, що фейкові користувачі становлять щонайменше 20% усіх акаунтів Twitter, і припустив, що цифра може сягати 90%.  

Він також повідомив, що його команда проведе власну перевірку 100 випадкових облікових записів у твіттері, щоб виявити кількість фейкових. Після цих заяв, за словами Маска, юристи Twitter звинуватили його у порушенні правил нерозголошення інформації (NDA).

The Guardian пише, що таким чином Маск «закладає основу для переоцінки угоди або відмови від неї». Це підтверджують і заяви бізнесмена на конференції в Маямі, на якій він припустив, що «міг би спробувати заплатити нижчу ціну за Twitter».

 

Источник: 
PRпортал