"Мамо, повертайтесь додому", – франківці зняли кліп про заробітчан

"Франківськ – європейське місто для щасливих сімей" – кліп з такою назвою зняла студія "З понеділка". Пісня присвячена сім'ям, в яких батьки за кордоном.

Відео на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував ведучий Андрій Чміль.

"Понад 28 тисяч жінок з Івано-Франківська поїхали за кордон на заробітки. Це далеко не всі заробітчанки, адже вирахувати усіх майже неможливо, більшість з них поїхало в Європу нелегально!
Вже давно потрібно повертати додому, в Україну, і чоловіків, і жінок! Вже давно нашим громадянам потрібно зрозуміти, що тут, в Івано-Франківську, можна заробляти кошти не гірше, ніж деінде в Європі", – пишуть автори ролика.

В пісні використана фонограма гурту "Скрябін" на пісню "Мам".

Раніше хлопці вже зняли два ролики, які здобули популярність в мережі. З нагоди відкриття вулиці Вовчинецької троє іванофранківців написали жартівливу пісню та зняли відеокліп. Також хлопці показали проблеми з паркуванням в Івано-Франківську у кліпі-пародії.

Источник: 
PRпортал

Comments (1)

  • Тамара

    1 год 5 месяцев назад
    Дуже боляче,що мами працюють за кордоном ,але хлопці я рахую,що пісня " Мам"-це особиста пісня Кузьми Андрія про його маму,звернення до неї навіть ( а я була на концерті 50 річчя Андрія в Києві) гурт Скрябін і Юркеш її не співали,а співав Кузьма і ми всі ридали і це символічно,вибачте але це моя думка ,а у вас наче … не можу цього слова написати мені прикро чомусь до душі... вибачте може я не права.

Leave a comment