"Малоросійська курка": журналістка Яніна Соколова відреагувала на похід Оксани Марченко в політику

Відома українська журналістка і телеведуча Яніна Соколова різко відреагувала на заяву Оксани Марченко, яка потрапила під санкції РНБО за фінансування тероризму, про похід в політику.

 

На своїй Facebook-сторінці журналістка назвала дружину кума Путіна Віктора Медведчука "малоросійською куркою з цинічним нутром".

Соколова підкреслила, що за 7 років телеведуча Марченко не зробила жодної заяви про війну на Донбасі. Також з її боку не прийшло жодної копійки на допомогу українським військовим.

"Минулого місяця Оксана анонсувала свій фільм про Церкву МП, де вона на BMW з номерами "паломниця", повинна закликати українців вірити в Бога. Спочатку мені здавалося, що у цієї жінки немає іншого виходу. Змушена. Але тепер я розумію, що вона просто малоросійська курка з цинічним нутром і нульовою любов'ю до нашої країни. І відповідь таким, як вона: "Пи**уй в Москву!", - написала телеведуча.

Соколова каже, що Марченко замість порожньої балаканини могла б попросити свого кума Володимира Путіна прибрати свої війська з Донбасу і залишити Україну у спокої.

Источник: 
PRпортал