Магія, диво і Різдво: як Білий дім у Вашингтоні прикрасили до свят

Джилл Байден, перша леді США, показала, як цього року Білий дім у Вашингтоні прикрасили до Різдва. Джилл у понеділок представила святкові прикраси Білого дому, присвячені ідеї дитячого дива, що включають близько 14 975 футів стрічок, понад 350 свічок і понад 33 892 прикраси. Декоруванням резиденції президента США традиційно займається його дружина, перша леді. Про це пише PEOPLE.

"Тема свята Білого дому 2023 року натхненна тим, як діти переживають цей святковий сезон: вони повністю занурені в красу і щедрість навколо них, їхні почуття палають, а серця відкриті для чаклунства, чудес і радості свят", — написали президент Джо Байден та перша леді у вітальному листі, що увійшов до пам'ятного путівника Білого дому зі свят 2023 року.

 

Джилл Байден подякувала понад 300 волонтерам, які допомогли прикрасити Білий дім до сезону. Вона також запросила родини Національної гвардії стати першими представниками громадськості, які побачать цей декор наживо.

білий дім, різдво, білий дім різдво, джилл байден, перша леді сша
Джилл Байден показала, як прикрасила Білий дім до Різдва
Фото: Getty Images

На фото видно, що "цукеркові" прикраси звисають зі стелі коридору між Східним крилом і резиденцією, а вестибюль прикрашають сани Санта Клауса з оленями.

білий дім, різдво, білий дім різдво, джилл байден, перша леді сшаFullscreen
Різдво в Білому домі
Фото: Flotus

Після святкового послання Джилл Байден запросила дітей із родин Національної гвардії на спеціальний виступ акторів північноамериканського туру діснеївського мюзиклу "Холодне серце".

Гості, які відвідують Білий дім під час святкового сезону, увійдуть до східного крила під "святковими гілками та чарівної різдвяної ялинки", ідеться в заяві Білого дому, додавши, що відвідувачі відчують себе дітьми, які лежать під різдвяною ялинкою

Источник: 
PRпортал