Лещенко працює позаштатним радником Єрмака та займається «розвінчуванням фейків»

Колишній нардеп та журналіст Сергій Лещенко з 1 березня працює позаштатним радником голови ОП Андрія Єрмака та замається «розвінчуванням російський фейків та пропаганди».

 

У коментарі «Радіо Свобода» Лещенко заявив, що свою допомогу Офісу президента запропонував сам.

«28 лютого я зв’язався з Андрієм Єрмаком із запитанням, чи потрібна моя участь і присутність як людини, яка має досвід та певні знання у сфері інформаційної політики. Він сказав, що буде радий мене бачити. 28 лютого я виїхав вечірнім потягом зі Львова (де був у справах "Укрзалізниці") до Києва, а вже 1 березня був у Офісі президента та почав працювати», – каже Лещенко.

За словами Лещенка, указ про його призначення на посаду позаштатного радника Єрмака з’явився 3 березня, а сам він протягом усього цього часу займається не лише розвінчуванням російських фейків, а й багатьма іншими ініціативами.

«Я виступив автором ідеї, щоб активніше залучити свого старого товариша Майкла Макфола до роботи на підтримку України, і це було зроблено. Допомагав контактувати з різними діячами світової культури (Міла Куніс, Ештон Кутчер, Анджеліна Джолі). Допомагав у підготовці певних виступів президента перед парламентами чи на публічних заходах. Загалом дуже багато активностей мною було ініційовано і реалізовано», – розповів Лещенко.

Впливовий співрозмовник «Радіо Свобода» на Банкової зауважив, що не розуміє, чому саме Лещенко займається спростуванням фейків.

«Чесно кажучи, я не дуже розумію, чому саме Лещенка навантажили спростуванням фейків. Хоча, можливо, це тому що він колишній журналіст, до якого була велика довіра. Але зараз він – класичний блогер, може сам цікаву інформацію знаходити, розкручувати, часто буває в місцях якихось подій», – зазначило джерело.

Источник: 
PRпортал