Креативна індустрія об‘єдналася для створення шоукейсу незалежних агенцій України

Креативники з IAMIDEA та Lazarev. об’єдналися для створення “Ukrainian Power” – шоукейсу незалежних українських креативних агенцій. Платформа допомагає підібрати агенцію за потребою бізнесу, переглянути кейси, шоуріл та нагороди.

Основна мета «&UP» — стимулювання партнерства між українськими агенціями та міжнародними клієнтами. Сайт вже містить інформацію про 18 агенцій, які відкриті до нових проєктів. Далі, їх кількість зростатиме. 

З початком війни в Україні, креативний бізнес призупинив роботу над більшістю локальних проєктів. Це викликало необхідність адаптовуватися та шукати клієнтів за кордоном, аби зберігати команду та підтримувати економіку країни. Співпраця з українським бізнесом – один з практичних способів допомогти Україні. Українські агенції відомі своїм якісним креативом, що доводить кількість отриманих нагород Effie, Red Dot, Cannes Lions.

«Ми працюємо на 202% краще, ніж будь-коли раніше, працюємо на повну потужність, аби залучити нових клієнтів по всьому світу, докладаємо екстра зусилля, щоб підтримати Україну. Ми готові зробити неможливе», – вказано на сайті Ukrainian Power.

Креативники підкреслюють, що мають на меті не конкуренту боротьбу із західними агенціями, а прагнуть співпраці.

Ми можемо бути або суперником іноземних агентств, або ж їх сильним партнером. Думаю, що це гарна можливість не конкурувати один з одним, а співпрацювати. Це партнерство рухатиме нас вперед разом і сприятиме розвитку ринку.  Для полегшення співпраці ми створили інструмент «Ukrainian Power».

Ігор Фінашкін
співзасновник агенції IAMIDEA
Источник: 
PRпортал