Коронавірус приніс розробнику Angry Birds зростання прибутку на 160%

Компанія Rovio Entertainment, розробник серії популярних мобільних ігор Angry Birds, повідомила про збільшення скоригованого операційного прибутку за другий квартал на 160%. Як повідомляє Reuters, це пояснюється тим фактом, що все більше людей віддавали перевагу іграм в якості розваги, в той час як вони були змушені проводити більше часу вдома через заходи проти COVID-19.

«Ми досягли рекордної виручки від ігор, чому посприяла висока продуктивність наших ключових ігор, – сказала генеральний директор Каті Леворанта.

За повідомленням фінської компанії, скорегований операційний прибуток виріс до 13,8 млн євро з 5,3 млн євро роком раніше, а загальна виручка впала на 3,6% до 69,2 млн євро через зниження доходів від фільмів.

В Rovio пояснили, що результати були обумовлені підвищеним інтересом до продуктів компанії через пандемію коронавірсу, а також у зв’язку із більш низькими маркетинговими витратами.

«Загальний ефект від COVID-19, який проявляється в більшій кількості завантажень, щоденних активних користувачів і залученні гравців, досягнув піку наприкінці квітня», – сказала Леворанта.

Источник: 
PRпортал