Компанія Nestlé в Україні підтримала відкриття кімнати для догляду за немовлятами в Мистецькому Арсеналі

У рамках ІV Освітнього фестивалю “Арсенал Ідей” відкрито оновлену кімнату для догляду за немовлятами. Організація простору для батьків та немовлят — важливий крок для розбудови здорового, сучасного та прогресивного суспільства. Компанія Nestlé та «Клуб Турботливих Матусь» вдруге стає партнером проекту. А, отже, молоді батьки, які відвідують Мистецький Арсенал разом з дітьми, мають місце для відпочинку та усамітнення з дітлахами. Про це повідомляє PRпортал.

Nestlé в Україні підтримує Мистецький Арсенал в розвитку культурних, соціальних та освітніх проектів і вже вдруге сприяє відкриттю кімнати для догляду за немовлятами. Попередню кімнату було облаштовано в 2016 році.

Простора та світла кімната облаштована у такий спосіб, щоб перерва на догляд за немовлям була зручною та затишною. Оновлений простір враховує також потреби старших діток, які проводять час разом з батьками: у кімнаті діти зможуть погратися, доки їхні батьки годують молодших. Концепція передбачає, що в кімнаті створені умови не лише погодувати та перевдягнути малечу, але й просто відпочити та зайняти дитину іграми чи малюванням.

Клуб Турботливих Матусь та освітня програма для батьків «Рости Здоровим з Перших Днів» має на меті розвивати культуру грудного вигодовування в Україні. Одним з головних зобов’язань Nestlé в рамках ініціативи Створення спільних цінностей є підтримка грудного вигодовування, адже воно забезпечує міцне здоров’я малюка. Саме тому компанія дбає про безпеку харчування, а також виступила партнером проекту - подбавши про те, щоб безпечне годування малюків здійснювалося зручно й поза домівкою. А для молодих батьків підготували корисну інформацію про грудне вигодовування, з якою вони зможуть ознайомитися в кімнаті.

Источник: 
PRпортал