Комітет виборців назвав найбільші фракції-прогульщики в Раді за липень

Найнижчі показники відвідування засідань Верховної Ради у липні мають депутати групи "За майбутнє" та фракції ОПЗЖ
 

Про це повідомляє Комітет виборців України.

Комітет виборців проаналізував відвідування народними депутатами України, парламентськими фракціями та групами пленарних засідань Верховної Ради у липні 2020 р.

В середньому в липні на засіданнях Ради було зареєстровано 293 народні депутати. Це дещо менше, ніж у червні, коли було зареєстровано 298 депутатів.

Серед фракцій ВР найвищі показники відвідування в депутатів "Слуги Народу", "Європейської солідарності" та групи "Довіра". В середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 73% депутатів СН, 72% депутатів ЄС і стільки ж депутатів групи "Довіра".

Нижчі показники відвідування в депутатів ВО "Батьківщина" - в середньому на засіданнях Ради були присутні 66% депутатів фракції. У фракції "Голос" показники на рівні 63%.

Найнижчі показники відвідування в липні встановили депутати групи "За майбутнє" та "Опозиційної платформи За життя". В середньому на засіданнях Ради були зареєстровані лише 59% депутатів "За майбутнє" та 57% депутатів ОПЗЖ.

У порівнянні із попереднім місяцем депутати ВО "Батьківщини" (+4%), "Слуги Народу" (+4%) та ЄС (+3%) стали частіше відвідувати засідання Ради. Натомість, депутати ОПЗЖ (-3%) та "Голосу" (-1%) дещо понизили свою активність.

Інформація про відвідування за даними електронної реєстрації. Всього в липні відбулося тринадцять пленарних засідань ВР.

Источник: 
PRпортал