KFC створив нові прибори, щоб можна було дістати останню каплю соусу

Знаменитий слоган KFC «it’s finger-lickin’ good» не має такого ж значення, що й до пандемії. Проте бренд фаст-фуду придумав «Finger Sporks», щоб бажаючі знову відчули той смак, що аж пальчики оближеш, заново.

Як випливає з назви, новий посуд є гібридом ложки і виделки, які можна носити на пальцях. Проте це не лише це, бренд обіцяє «ергономічне та гастрономічне» рішення «технології посуду» з «точною артикуляцією зубців, оптимізацією переднього брендингу та технологією спортивності», йдеться у прес-релізі компанії.

KFC повідомляє, що «Finger Spork» – це оновлення оригінальних приборів, які полковник Харланд Сандерс застосовував у своїх ресторанах Kentucky Fried Chicken на початку 1970-х років. Мережа пояснила, що оптимізувала прибори для того, щоб клієнти могли зачерпнути останній шматочок макаронів із сиром. Крім їжі, KFC вважає, що столові прилади можуть бути корисними для таких речей, як дати п’ять та для гри на саксофоні.

Посуд надається безкоштовно у парі із замовленнями їжі KFC Sides Lovers Meal у точках KFC у США, на веб-сайті KFC або у мобільному додатку KFC до 12 липня, поки є запаси.

«Кожна деталь інноваційного Finger Spork була ретельно виготовлена ​​та випробувана, шляхом поїдання багатьох страв KFC, для оптимального задоволення із облизуванням пальців». — каже Нік Чавес, директор з маркетингу KFC у США.

 
 
Источник: 
PRпортал