Казахи запустили флешмоб і масово перепрошують за слова свого президента про анексований Крим

У Казахстані перепросили перед Україною за слова президента країни Касима-Жомарта Токаєва, який заперечив анексію Криму Росією. Казахи порівняли свого президента з ослом і запустили у соцмережах флешмоб із вибаченнями.

Відповідні дописи з'являються в Instagram та Twitter.

Першим показовим кроком на примирення став вчинок художника Астаха Амедьянова. Він увечері 5 грудня прийшов до посольства України в Нур-Султані проти висловлювань свого президента. Митець приніс плакат із зображенням перекресленої голови осла і написом українською "вибачте за нього". Чоловік намагався розгорнути його, проте поліція перешкодила цьому.

Згодом інші казахи теж висловили солідарність з Україною та за запустили у соцмережах флешмоб. Із хештегом "вибачте за нього" громадяни Казахстану пишуть українцям слова підтримки. У постах вони зауважують, що Росія нахабним чином анексувала Крим і влаштувала військові дії на українській території.

Жителі Казахстану також наголошують, що вважають півострів тимчасово окупованою Росією територією України. Дехто з користувачів навіть називає Токаєва нелегітимним президентом. 
Источник: 
PRпортал