Кастро такого не робив: президент технічно відсталої Куби створив акаунт у Twitter

Президент Куби Мігель Діас-Канель створив обліковий запис у сервісі мікроблогів Twitter, заявивши, що оцифрування його країни є одним з пріоритетних завдань для прискорення розвитку економіки та захисту революції.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на Reuters.

В якості шапки для свого акаунту Діас-Канель розмістив фотографію, присвячену 150-річчю здобуття Кубою першої незалежності від Іспанії. Його перший твіт мав хештег #somoscontinuidad, що означає "Ми - послідовність". 

Кубинський президент швидко отримав кілька сотень відповідей від користувачів, які вітали його появу у Twitter. Інші ж користувачі почали критикувати лідерів Куби та однопартійну систему в країні. Колишній керівник країни, 87-річний Рауль Кастро, не мав офіційного акаунту у Twitter. Він та його покійний брат Фідель керували Кубою майже 60 років.

Мігель Діас-Канель очолив Кубу у квітні цього року. У перші шість місяців свого президентства він продемонстрував зміну спілкування із громадянами своєї країни, показуючи себе більш відкритим та сучасним. 

Діас-Канель після обрання на посаду президента зустрівся з колишнім головним виконавчим директором Google Еріком Шмідтом, який прибув на Кубу у складі високопоставленої американської делегації. Президент Куби також зустрівся з керівниками американських технічних компаній під час своєї першої поїздки до Сполучених Штатів наприкінці вересня.

Втім, Куба є дуже відсталою країною у плані доступу до Інтернету. До 2013 року Мережа була доступна у країні в основному лише для туристів у готелях. Зараз кубинці можуть вийти в Інтернет у точках доступу Wi-Fi у парках та на площах по всій країні, хоча телекомунікаційна монополія ETECSA заявила, що працює над розгортанням домашнього Інтернету та мобільного Інтернету для всього населення. 

Источник: 
PRпортал