Каньє Уест вирішив стати президентом, але в бюлетенях може не з'явитися - він пропустив кілька дедлайнів

У суботу Каньє Уест оголосив про намір балотуватися на пост президента США. "Тепер ми маємо реалізувати потенціал Америки, вірячи в Бога, об'єднавши наше бачення і побудувавши наше майбутнє.

Я балотуюся на пост президента Сполучених Штатів", - написав репер в Twitter.

Заява 43-річного музиканта і бізнесмена стала несподіваною: раніше він говорив, що балотуватися збирається лише в 2024 році. І хоча його твіт зібрав понад мільйон лайків, а Ілон Маск пообіцяв Каньє свою повну підтримку, фанати репера ризикують не побачити його імені у виборчих бюлетенях. До виборів залишилося 4 місяці, а Уест ще не зареєструвався в Федеральній виборчій комісії і не уточнив, чи буде незалежним кандидатом, або ж заручиться підтримкою партії. Більш того, в шести з 50 штатів уже пройшов крайній термін подачі документів. У Північній Кароліні зробити це вимагали до 3 березня, в Техасі - до 11 травня, в Нью-Йорку - до 26 травня, в штаті Мен - до 1 червня, в Нью-Мексико - до 25 червня, а в Індіані - до 30-го.

Фото: https://twitter.com/kanyewest

Хоча Уест все ще може з'явитися у виборчому бюлетені в більшості штатів, в липні закінчуються терміни реєстрації в Колорадо, Флориді, Мічигані, Міссурі, Оклахомі, Південній Кароліні і Західної Вірджинії.

Поки ім'я Каньє Уеста не з'явилося в Федеральній виборчій комісії, багато хто вважає, що його гучна заява - піар, який піде на користь продажу його майбутнього альбому "God's Country". Також в червні Уест оголосив про співпрацю з Gap Inc, в рамках якого випустить нову лінійку кросівок Yeezy.

Раніше репер був одним з небагатьох прихильників Трампа в шоу-бізнесі, але підтримка його грунтувалася не так на політиці, скільки на особистості чинного президента. "Йому просто подобається особистість Дональда Трампа, але він не знає про політику. Він дружив з (Трампом) раніше, і він доброзичливий з ним зараз... Він просто бореться за свободу думки і свободу любити людину, навіть якщо це непопулярне рішення", - розповіла дружина Уеста Кім Кардаш'ян в інтерв'ю 2018 року.

Источник: 
PRпортал