Кандидатка в нардепи влаштовує публічні дебати у Харкові

Кандидатка у народні депутати на 179 окрузі від "Європейської солідарності" Вікторія Пташник викликає опонентів на публічні дебати.

Про це говориться у зверненні пані Вікторії у Фейсбук

"Шановні пані Вікторіє Алексійчук та Юліє Світлична, досить ховатися за численними бігбордами та "ботами" у фейсбуці. Виборець має знати правду та обирати справжніх професіоналів. Тож я викликаю вас на дебати! Поговоримо?"

Як повідомляє PRпортал, центральна виборча комісія зареєструвала 40 кандидатів у народні депутати на проміжних виборах 15 березня 2020 року в окрузі №179 у Харківській області.

Серед кандидатів є представники різноманітних партій (наприклад "Патріоти Волині", "Добрий самарянин", "Діти війни" і т.д.) і самовисуванці. Партія влади "Слуга народу" на ці вибори делегувала Вікторію Алєксєйчук, яка на позачергових виборах 21 липня 2019 року балотувалась до Ради по 174 округу в Харкові.

Від "Європейської солідарності" на вибори піде народний депутат 8-го скликання киянка Вікторія Пташник. Також до парламенту йде колишня очільниця Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична. Голова

 

Источник: 
PRпортал