Кандидатка в депутати від партії Порошенка пояснила, кого посилала "нах*й" у скандальному відео

30-й номер у списку партії "Європейська солідарність" на позачергових парламентських виборах, голова Васильківської райради Київської області Наталія Баласинович стверджує, що лайка на скандальному відео адресувалася коханці її чоловіка.

Про це вона розповіла в ефірі телеканалу "112 Україна".

За словами Баласинович, інцидент стався два роки тому. Вона випадково побачила у кав'ярні свого чоловіка з коханкою і між ними виник конфлікт. На оприлюдненому відео – фрагмент сварки з цією коханкою.

"У нас була перепалка, вони обговорювали мою зовнішність, що я негарна, то була моя відповідь. Там були й інші люди, там була моя подруга, яка все це фільмувала, і у мене є реальне відео. А це – брудне, вирване з контексту відео... [Сказане] адресувалося коханці мого чоловіка. Це відбувалося більше двох років тому, це той день, коли фактично перестала існувати моя родина", – сказала Наталія Баласинович.

Кандидатка від партії експрезидента Петра Порошенка вважає, що публікація цього відео саме зараз пов'язане з майбутніми виборами. Баласинович звинувачує у цьому свого колишнього чоловіка, а також журналіста та кандидата у нардепи Олександра Дубінського.

"Коли я потрапила в список "Європейської солідарності", мій чоловік цинічно передав це відео Олександру Дубінському, вирвав із контексту..." – сказала Наталія Баласинович, додавши, що їй "соромно за поведінку в той день".  

Нагадаємо, 13 червня в Інтернеті виклали відео, на якому Наталія Баласинович, сидячи в авто із цигаркою в руках, облаяла матюками якусь жінку: "Іди на х*й, ти хто така? Ти будеш тут розповідати? Ти, бл**ь, уродко, схудни спочатку, а потім будеш розказувати. Так, я модель, звичайно. Тобі може зняти куртку, дебілка ти, бл*ть, не така жирна і страшна, як ти".

Источник: 
PRпортал