Канал Ахметова заморозив програму Яніни Соколової після її інтерв'ю з Леросом

Журналістка Яніна Соколова розповіла, що її програму "Як вам не соромно" на каналі "Україна-24" закрили до осені ніби через карантин. Як інформує PRпортал, про це сама Соколова повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

“Вчора вийшов третій випуск програми “Як вам не соромно”. В ньому ми говорили про некомфортне. Розслідування про Укрспирт. Скорочення бюджету на культуру, освіту, молодь, спорт і соцвиплати, нездатність влади боротися з коронавірусом. В кінці включився Гео Лерос і розповів про Єрмака, його методи помсти та Денискині плівки”, – написала вона.

За словами журналістки, сьогодні, 3 квітня, телеканал “Україна-24” оголосив про замороження проєкту  до осені, посилаючись на карантин.

Водночас Соколова нагадала, що політичне ток-шоу Савіка Шустера на цей момент триває в умовах карантину.

“Я не знаю, чи вийдемо ми на каналі восени. Ми мали відкриті й довірливі відносини, скріплені редакційною угодою про невтручання”, – написала вона.

Також журналістка пообіцяла створити наступний випуск програми власними силами, випустивши його на Youtube.

Своєю чергою у прес-релізі “Медіа Групи Україна” повідомляється, що виробництво ток-шоу “Як вам не соромно” Яніни Соколової тимчасово зупиняється до осіннього телевізійного сезону.

“В режимі карантину формат програми не може бути реалізований в повному обсязі. Зокрема, неможливо запросити аудиторію, а ті, від кого Яніна вимагає правди, не приходять до неї в студію, посилаючись на необхідність самоізоляції”, – йдеться в релізі.

Источник: 
PRпортал