Канада планує запровадити санкції проти російських пропагандистських ресурсів

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про намір ввести санкції проти російських дезінформаційних та пропагандистських ресурсів, спонсорованих державою, а також організацій, підконтрольних чиновникам російського уряду. Таким чином Канада намагається протистояти дезінформації, яку поширює Кремль і яка стала приводом для невиправданої та неспровокованої війни в Україні.
 

Які саме ресурси підпадатимуть під санкції – не анонсується.

Також Канада заборонить експорт в Росію комп’ютерів та виробничого обладнання, програмного забезпечення та технологій.

27 червня Канада оголосила про санкції проти шести фізичних та 46 юридичних осіб, пов'язаних із оборонним сектором Росії, проти 15 українців, які підтримують російську окупацію України, та проти 13 осіб, пов’язаних з урядом і обороною, і проти двох організацій у Білорусі.

«Канада твердо вірить, що українці заслуговують жити в мирі. Володимир Путін та його режим заподіяли невимовний біль і страждання в Україні та всьому світі. Разом з нашими колегами з G7 Канада посилює постійний і скоординований тиск, щоб припинити війну, яку вирішив розв’язати Володимир Путін», – прокоментував прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

Після окупації Росією Криму в 2014 році Канада ввела санкції проти понад 1500 фізичних та юридичних осіб. Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Канада ввела санкції ще проти понад 1070 фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з Росією, Україною та Білоруссю.

Источник: 
PRпортал