Історія про одну популістку і два фото

Тимошенко, яка втратила популярність серед українских ЗМІ, проте, здається, не втратила надію.

22 квітня лідер Батьківщини Юлія Тимошенко підготувала "протокол про взаєморозуміння", який вже направлений на розгляд людям, що блокують Донецьку обласну раду. Це сталося після зустрічі з ними. На фото якраз закарбовано історичний момент.

Зрозуміло, тоді йшла виборча кампанія і навіть голоси сепаратистськи настроєних мешканців Донбасу не були зайвими. Знімок реальний, взятий з сайту партії «Батьківщина», де він тепер вилучений. Але все-одно зберігається на десятках сайтів, що здійснили тоді передруки.

Пройшло два з половиною місяці й на горизонті замаячили нові вже парламентські вибори. І ось воно – Юлія Тимошенко знову думає про Донбас!

Разом з депутатами фракції «Батьківщина» здає кров для поранених воїнів, що воюють з тими, з ким вона підписувала «протокол про взаєморозуміння».

Як повідомляє прес-служба: «Тимошенко подякувала громадянам України за підтримку військовослужбовців, які беруть участь у захисті територій Донецької та Луганської областей та українським військовим за патріотизм та мужність у захисті територій нашої держави».

Коментарі додумайте самі…

Влад Фагор

Источник: 
PRпортал