Instagram тестує підтримку NFT, надаючи більше способів самовираження

Instagram готується до підтримки невзаємозамінних токенів (NFT). У відео, опублікованому у Facebook, генеральний директор Meta Марк Цукерберг каже, що цього тижня платформа розпочне тестування запровадження «діджитал предметів колекціонування».

Цукерберг підтвердив, що додавання NFT до платформи відбудеться у березні після того, як у січневому звіті стверджувалося, що компанія вивчає цю функцію.

«Ми починаємо створювати NFT не тільки у нашому метавсесвіті та роботі Reality Labs, але й у всьому нашому сімействі додатків», — каже Цукерберг. «Ми починаємо тестувати діджитал предмети колекціонування в Instagram, щоб креатори та колекціонери могли відображати свої NFT».

Генеральний директор каже, що підтримка NFT пов’язана із самовираженням і що це дозволить користувачам демонструвати більше про себе за допомогою токенів, забезпечених криптографією.

«Я дуже радий почати це тестувати. Незабаром ми додамо аналогічну функціональність і у Facebook, а потім, можливо, й до інших додатків нашої сім’ї», — продовжує він. «Ми також збираємося працювати над NFT доповненою реальністю, в основному 3D NFT, які ви можете перенести до Stories за допомогою Spark AR, нашої програмної платформи AR. Таким чином, ви можете помістити цей вид діджитал мистецтва в тривимірний простір і спроектувати його на фізичний простір».

Опис Цукерберга того, як NFT будуть інтегруватися в Instagram, додаток, який колись призначався для обміну фотографіями, схоже, вказує на додаткові зміни бачення платформи порівняно з тим, якою вона стала за останній рік. Instagram доклав значних зусиль, щоб спеціально протидіяти популярності TikTok.

Генеральний директор Meta не став вдаватися до подробиць того, як NFT будуть інтегровані у фазу тестування, яка почнеться цього тижня, але в попередніх звітах вказувалося, що користувачі зможуть купувати, продавати та демонструвати NFT через Instagram.

У той час, як Twitter надав можливість використовувати NFT як зображення профілю, повна інтеграція торгового майданчика NFT в Instagram стане найбільшою демонстрацією підтримки формату. Однак це відбувається в дивний час, оскільки вартість NFT впала за останні кілька тижнів, починаючи з жахливої ​​окупності інвестицій для людини, яка купила NFT першого засновника Twitter Джека Дорсі.

Источник: 
PRпортал