Instagram і Facebook видалятимуть фейки про COVID-вакцини

Соціальні мережі Facebook та Instagram заявили, що будуть ретельно слідкувати за публікаціями про вакцини проти коронавірусу.

При цьому зазначається, що публікації із сумнівним змістом будуть видалені.

Про це повідомили у пресслужбі Facebook. Так, у компанії заявили, що запускають програму проти дезінформації про вакцини проти коронавірусу.

“З огляду на нещодавні новини про те, що вакцини проти COVID-19 незабаром будуть поширюватися по всьому світу, протягом наступних тижнів ми почнемо видаляти помилкові міфи про ці вакцини, які було розвінчано експертами в галузі охорони здоров’я, у Facebook і Instagram”, – йдеться у заяві.

У компанії зазначили, що видалятимуть публікації, які включають помилкові твердження про безпеку, ефективність, інгредієнти або побічні ефекти вакцин. “Наприклад, ми видалимо помилкові твердження про те, що вакцини проти COVID-19 містять мікросхеми або щось інше, що не входить до офіційного списку інгредієнтів вакцин.

Ми також видалимо теорії змови щодо вакцин COVID-19, які, на нашу думку, сьогодні є хибними”, – йдеться у заяві.

У Facebook пообіцяли регулярно оновлювати алгоритм перевірки публікацій про вакцини на основі вказівок органів охорони здоров’я. До цього Facebook запустив програму проти дезінформації про коронавірус.

Источник: 
PRпортал