The Inked Collection від Nemiroff: нові оригінальні смаки легендарного бренду

Компанія Nemiroff розширює уявлення про преміальний алкоголь. Цього разу Nemiroff представляє нову оригінальну серію смакових горілок The Inked Collection. На створення нової колекції Nemiroff надихнув погляд сучасного покоління на лайфстайл і успіх вже представлених Nemiroff De Luxe і Nemiroff De Luxe Honey Pepper.

«Творча сила і енергія, що стоїть за татуюваннями, як одним із способів самовираження для сильних духом особистостей, стали натхненням для нової лінійки. The Inked Collection створена для тих, хто не шукає легких шляхів і виправдань, - сказав Юрій Сорочинський, генеральний директор Nemiroff. - Нові смаки вже викликали захват у міжнародних експертів на авторитетній виставці в Каннах, і, я впевнений, будуть гідно відзначені як в Україні, так і в світі».

З листопада The Inked Collection вже стає доступною в магазинах Dutу Free по всьому світу і з'являється у продажу в торгових мережах України, з грудня - на експортних ринках.

«Однією з сильних сторін нашого заводу є досвід у виробництві смакових горілок з натуральних інгредієнтів - експертиза бере початок ще в ХVI столітті. R&D підрозділ компанії постійно експериментує над створенням нових смаків і продуктів, - продовжив Сорочинський. - Нові смаки як ніколи відповідають бренду Nemiroff - вони сміливі, благородні і, найголовніше, унікальні».

The Inked Collection від Nemiroff - результат кількох років ретельних розробок:

• яскравий і терпкий "Bold Orange"

• кисло-солодкий "Wild Cranberry"

• оксамитовий "Burning Pear"

The Inked Collection ідеально смакує як в охолодженому вигляді, так і в якості основи для коктейлів.

Стандарт бренду в цілому і нової лінійки зокрема - безкомпромісна якість у кожній деталі. Це простежується в усьому, від технології виробництва до дизайну - преміальна горілка Nemiroff, 11 ступенів фільтрації, добірні натуральні інгредієнти, настій з натуральних трав з додаванням меду та екстрактів фруктів, процес витримування в дубових бочках, продумана до дрібниць етикетка, яка відображає характер бренду.

 "The Inked Collection від Nemiroff - це більше, ніж горілка - це свого роду ритуал, здатний підкреслити і розкрити індивідуальність. Ідеальний вибір

Источник: 
PRпортал