«Євросолідарність» випереджає «Слугу народу» на 4% – опитування компанії Gradus

Якби вибори до Верховної Ради проводилися наступної неділі, за "Європейську Солідарність" були б готові віддати свій голос 14% від усіх опитаних та 22% від тих, хто визначився зі своїм вибором. Такі дані оприлюднила компанії Gradus за результатами опитування, проведеного 19 січня.

"ЄС" лідирує в чотирьох макрорегіонах – на заході за неї готові проголосувати 28% респондентів, у Києві – 28%, на півночі – 19%, у центрі – 24%. На сході України політичну силу підтримують 13% опитаних, на півдні України – 19%.

У свою чергу, "Слугу народу" готові підтримувати 11% від усіх опитаних та 18% від тих, хто визначився. Партія лідирує лише у двох макрорегіонах. На сході країни за політичну силу готові голосувати 17% від опитаних, на заході – 20%, у Києві 13%, на півночі – 16%, у центрі України 22%, на півдні – 20% опитаних.

Опитування щодо підтримки партійОпитування щодо підтримки партійСкріншот сайту

Підтримка інших партій:

  • "Опозиційна платформа – за життя" – 6% (10%),
  • "Батьківщина" – 5% (8%),
  • "Українська стратегія Гройсмана" – 5% (7%),
  • Інші політичні сили показують рівень підтримки, нижчий за 5%.

Опитування було проведено дослідницькою компанією Gradus Research методом самозаповнення анкети в мобільному додатку Gradus. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю мешканців більше 50 тисяч у віці 18- 60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном. Розмір вибірки: 1000 респондентів.

Источник: 
PRпортал