«Євросолідарність» підтримає Віталія Кличка на виборах у Києві

Партія "Європейська Солідарність" підтримає Віталія Кличка на виборах міського голови Києва. Про це повідомляє кореспондент #Букв з посиланням на заяву Володимира Прокопіва.

“У нас зараз запитують, а кого ви будете підтримувати на посаду київського міського голови? У 2015 році ми з вами делегували на посаду київського міського голови діючого мера Віталія Кличка. Саме в той час Петро Порошенко почав курс на децентралізацію. Завдяки цьому істотно збільшено бюджет столиці, це відкрило нам можливість для реалізації великої кількості проєктів. Без децентраліцізаціі це було б неможливо.. Підтримаємо нинішнього міського голову, який реалізував політичний курс п’ятого президента… Тільки наша політична команда здатна забезпечити європейський вибір киян…” – сказав Прокопів, другий номер у списку партії на вибори до Київради.

Чинний мер Києва Віталій Кличко заявив, що його партія «УДАР» йде на вибори самостійно. Відповідну заяву він оприлюднив у фейсбуці через кілька годин після того, як партія «Європейська солідарність» заявила про його підтримку на місцевих виборах 25 жовтня

«Сьогодні дізнався про підтримку моєї кандидатури на посаду мера Києва деякими іншими політичними силами. Розумію, що чимало партій сьогодні хочуть, щоб Кличко був їхнім мером... «УДАР» іде на вибори самостійно. Ми не торгуємось. Будь-яке об’єднання можливе лише навколо інтересів киян», – написав Кличко.

Источник: 
PRпортал