Єрмак вважає, що «хороших росіян» можна використати як медійну зброю

Голова Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв’ю LB.ua висловив думку, що Україні треба шукати різні варіанти, як використати «хороших росіян» для боротьби з російською пропагандою.

«Що стосується можливості використання людей, які мають вплив на російське суспільство, які дійсно продемонстрували, що вони займають антикремлівську позицію щодо війни в Україні – таких людей варто використовувати як медійну зброю. Виключно в цьому контексті», – каже Єрмак.

На запитання, чи необхідно для цього надавати українське громадянство, адже «хороших росіян» можна по-різному заохочувати, Єрмак відповів: «Ви знаєте, тут я з вами згоден. Треба шукати різні варіанти, яким чином сьогодні використовувати їх для боротьби з російською пропагандою. Звичайно, якщо є сумніви або навіть підозри щодо конкретної людини, потрібно проводити додаткові перевірки або взагалі про громадянство на певному етапі йтися не може, а людина має довести свою користь для нашої перемоги, повну лояльність до України, наших принципів та способу життя».

Також Єрмак не знає, чи вже став росіянин Олександр Невзоров громадянином України.

«Я не знаю, чи закінчені всі процедури. Там же ж багато процедур для того, щоб людина стала громадянином. Процедури тривають, позицію Президента ви чули, я її підтримую, можу сказати чому. Невзоров останнім часом дуже дратує нинішню російську владу, бо говорить правду про неї, про злочини росіян в Україні. Його голос чують мільйони росіян, і для нас важливо, що він руйнує наративи російської пропаганди.Цим він корисний для України. Простіше кажучи, для нас це медійна зброя. Це моя позиція, вона не відрізняється від позиції Президента, яку він висловив під час конференції», – каже Єрмак.

Источник: 
PRпортал