Гриценко назвав чорних піарщиків Порошенка

Лидер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко в ефірі програми DROZDOV, що виходить на телеканалі  ZІК, назвав авторів чорної PRкампанії проти нього. Про це повідомляє PRпортал

За словами екс-міністра оборони Президент Петро Порошенко "утворив "кімнату війни", де сидять піарники і вони вирішують кого "замочити".  Політик стверджує, що "атаки йдуть постійно". "Хто носії цих атак? Різні матіоси, луценки, плюс порохоботи з президентської фракції", - заявив Анатолій Гриценко. 

"В команді Петра Порошенка є такий собі Ігор Гринів (народний депутат України, - PRпортал), технолог, котрий починав працювати ще з Віктором Ющенком і є чорний піарник Володимир Горковенко (позаштатний радник Президента, політичний консультант, - PRпортал) і вони вирішують кого "замочити"... Вони ще у 2014 році проводили опитування чотирма соціологічними службами і показував незаперечну перемогу Петра Порошенка. І жодного разу не "виводили" у другий тур з Порошенком Гриценка", - повідомив Анатолій Гриценко.

Источник: 
PRпортал

Comments (4)

 • мамашаша

  3 года 8 месяцев назад
  Наша правящая жидовня еще не то может. Ради того что б остаться на своих местах и продолжать обворовывать народ они готовы на всё!
 • миша

  3 года 8 месяцев назад
  Видно только по одному вопросу , нападают на чужих да еще со старой гвардии а своих не трогают.Вот вам и весь вопрос.
 • Асман

  3 года 8 месяцев назад
  У Порошенка есть черно красные флаги.
 • марта

  3 года 8 месяцев назад
  Бздливое-воровское правительство решило пере переворотом попугать народ и тех политиков которые их критикуют. Как заметно что своего вора ни одного не трогают.Как Янукович говорил мы своих не сдаём а значить воровство продолжается.

Leave a comment