Гопники у Раді: як журналісти відреагували на образи нардепа Бужанського, який обізвав журналістку "тупою вівцею"

У соцмережах та онлайн-медіа розгорівся скандал із новообраним народним депутатом від партії "Слуга народу" Максимом Бужанським. Він назвав журналістку "Нового времени" Ольгу Духнич "тупою вівцею". Образливі слова Бужанського стали реакцією на інтерв'ю Духнич із лідером "Слуги народу" Дмитром Разумковим, у запитанні до якого журналістка назвала нардепа ностальгуючим за СРСР та часами Януковича.

Розповідаємо, що трапилося, та як відреагували на висловлювання колеги нардепа і журналістки.

В інтерв'ю Духнич із лідером "Слуги народу" Дмитром Разумковим поставила йому таке запитання: "Депутатами вашої партії стали Максим Бужанський, що ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича, Ірина Борзова з активним бізнесом в окупованому Криму і ще кілька цілком яскравих особистостей. Ви згодні з ними розділити репутацію партії?".

"Ну, все, що ви говорите, ні для кого не секрет, - відповів Разумков і закликав судити майбутніх депутатів за їхніми новими справами і вчинками. - Можу обіцяти, що ми зробимо так, що в парламенті не буде недоторканних".

Бужанський своєю чергою доволі різко відреагував на запитання журналістки. "Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу. Чергова тупа вівця, що представляється журналісткою одіозного ЗМІ НВ, в інтерв'ю з представником "Слуги народу" заявила, що я ностальгую за СРСР і "часами Януковича"… Тупа вівця з одіозного ЗМІ", — написав Бужанський у Telegram.

Духнич на образу нардепа зазначила, що ображати журналістів взагалі недоречно, а однопартійцям Бужанського може бути соромно за поведінку колгеи. 

"Перед НВ йому б вибачитися… Я прочитала посміхнулася і пішла засмагати. Тому що я не дурна вівця, я до біса розумна жінка і це правда дуже смішно… Щось відповідати панові Бужанському це як спроба з'ясувати стосунки з голубом, який напаскудив вам на рукав пальто. Хто з вас цим займається? Я, наприклад, ні. Голуб живе просто: їсть і паскудить, їсть і паскудить. Сподіваюся, робота Бужанського як депутата буде продуктивнішою, різноманітнішою і на благо країни", - написала Духнич на своїй сторінці у Facebook. 

"Новое время" пише, що Бужанський в своїх постах в соцмережах неодноразово заявляв, що голосував за Партію регіонів десять років, що Янукович — хоч і не найвдаліший, але легітимний президент, а "майдан погубив Україну". Що 9 травня — справжнє свято, а 8 травня нікому не потрібно, що порівнювати два тоталітарні режими — Сталіна і Гітлера — значить плювати "на могили батьків" тощо.

Під постом журналіста Антона Швеця з’явився коментар новообраного нардепа Давида Арахамії (може очолити фракцію "Слуги народу" в парламенті) - він натякнув, що оцінювати дії своїх однопартійців він буде за результатами їхнього голосування: "Подивимося, як вони голосувати будуть, це і буде справжнім маркером".

Швець обурився реакцією Арахамії: "Подивимося як будуть голосувати. Це буде маркер. А все інше не маркер, значить. ШТОШ". 

 

Крім того, за Духнич заступилися і інші колеги. 

 

Журналістка ТСН телеканалу "1+1" Ольга Василевська, яка також обралася до парламенту від "Слуги народу", своєю чергою пригадала, як Олег Ляшко назвав її "ідіоткою" і зауважила, що не рекомендує колегам ображати журналісток.

 

Нардеп попереднього скликання від "Народного фронту" Олександр Сочка звернув увагу на те, що офіційний сайт партії "Слуга народу" не дає новин від 18 липня, хоча вибори відбулися місяць тому. Відповідно і офіційних коментарів або вибачень стосовно цього інциденту у партії не дають. "Для правлячої партії, яка має свого Президента, формуватиме більшість, матиме свого спікера, прем'єра і Кабмін - така мовчанка партійного рупору трохи дивна, нє? Думав, хоча б щось про "тупу вівцю" знайду, чи вибачення від депутата Бужанського, чи від партії критику свого члена, но нєт", - пише він.

 

Водночас, на підтримку нардепа виступила генеральний продюсер телеканала Zik Наталія Влащенко та блогер і бізнесмен Гарік Корогодський. 

Источник: 
PRпортал