Голограма Володимира Зеленського звернулася до технічного сектору Європи за підтримкою

Президент України Володимир Зеленський з’явився на кількох великих європейських технологічних конференціях за допомогою голографічної трансляції. Він закликав сектор до підтримки та інвестицій, щоб відновити Україну після закінчення війни, яка спустошує її, пропонуючи доступ до кращих технологічних розумів та послуг країни.

За допомогою 3D-технологій Зеленський звернувся до делегатів конференцій із проханням підтримати його та його бачення технологічно розвиненої України після війни.

«Ми живемо під час суперможливостей. Те, що штучний інтелект так само розумний, як люди, вже не є науковою фантастикою. Це не тільки в новинах, це реальність», — сказав він.

«Для президентів або глав урядів незвично використовувати голограму для звернення до людей, але це не єдиний аспект «Зоряних воєн», який ми застосовуємо на практиці. Ми також переможемо імперію», — пообіцяв він.

Одягнувши футболку із зображенням футуристичних винищувачів та написом «Переходь на темний бік», Зеленський також закликав країни підтримати програму лендлізу.

«Жодна інша країна у світі не запропонує вам такої можливості використовувати передові технології на державному рівні», — наголосив президент.

3D-послання транслювалося одночасно на технологічних конференціях по всій Європі: Brilliant Minds у Стокгольмі, The Next Web в Амстердамі, Viva Tech у Парижі, Super Return у Берліні, London Tech Week у Лондоні, AI Summit, Dublin Tech Summit в Дубліні та Founder’s Forum в Англії.

Він також розповів про майбутній саміт для обговорення майбутнього плану для України, який відбудеться найближчими тижнями, та розповів про запуск ініціативи «Діджитал технології в ім’я свободи», яка дозволить «кожному зробити свій внесок у розвиток діджитал інфраструктури так, як вам подобається, разом будуємо нову історію. Водночас будувати нову Україну вільно, сміливо й у діджитал форматі», — сказав Зеленський.

Засновник Viva Tech Моріс Леві заявив Adweek, що він бачить у президенті Зеленському «видатного лідера», порівнюючи його здатність надихати за допомогою комунікацій з такими історичними особами, як Шарль де Голль, Вінстон Черчилль та Магатма Ґанді.

Леві додав, що технологічний сектор зміг підтримати Зеленського в його місії, запропонувавши підтримку та роботу українському народу, водночас «допомагаючи думати про рішення на майбутнє та пропонуючи творчі рішення», а також «масово інвестуючи в Україну», щоб допомогти відновити країну після війни.

Источник: 
PRпортал