Фільм про хлопчика з Донбасу здобув нагороду у США

Документальний фільм "Віддалений гавкіт собак" про події на Донбасі здобув нагороду кінопремії Cinema Eye Honors, - повідомляє PRпортал з посиланням на "Радіо Свобода".

Документальний фільм данського режисера Саймона Леренґа Вілмонта, спільного виробництва Данії, Швеції і Фінляндії, було нагороджено у Нью-Йорку.

"Переможцем у категорії Spotlight став "Віддалений гавкіт собак" режисера Сімона Леренґа Вільмонта", – йдеться у повідомленні Cinema Eye Honors у Twitter.

Про здобуття нагороди написав у Facebook і режисер стрічки Саймон Леренґ Вілмонт. "Віддалений гавкіт собак" виграв нагороду Spotlight на Cinema Eye Honors. Олеже та Олександро, ви – суперзірки!", - звернувся режисер до героїв фільму.

Події у фільмі розгортаються на сході України поблизу лінії фронту. У центрі сюжету – життя 10-річного хлопчика Олега, який живе зі своєю бабусею Олександрою у Гнутовому на Донеччині. Після початку бойових дій на Донбасі вони залишаються в селі і спостерігають за тим, як виїжджають інші. Через цю історію у фільмі показано, що для дитини означає рости у зоні війни.

В середині грудня 2018-го асистент знімальної групи фільму Азад Сафаров повідомив, що фільм уже отримав 25 нагород.

Источник: 
PRпортал